cheaty cs goOverwatchnajnowsza produkcja typu multiplayer – FPS niezwykle znanej firmy Blizzard. Dostępna na platformy PC, PS4 oraz Xbox One, w której mamy o wyboru niezliczoną ilość bohaterów, o przeróżnych umiejętnościach, których możemy dowolnie zmieniać przy każdej śmierci.

Overwatch posiada świetną animowaną grafikę oraz niezwykle rozbudowaną i wciągającą rozgrywkę. Aplikacja w polskiej wersji językowej. Aktualnie dostępna jedynie na platformę PC. Overwatch Hack jest prawdopodobnie pierwszą w Polsce aplikacja dedykowana pod tą grę.


Program zawiera wbudowaną automatyczną bramkę proxy, którego baza danych została uzupełniona w dodatkowe adresy IP, pozyskane z całego świata. Zainstalowany został również aplet odpowiedzialny za aktualizacje, który przy każdym uruchomieniu aplikacji, sprawdza, czy posiadana przez nas wersja oprogramowania jest aktualna. Jeśli nie – automatycznie ściąga uaktualnienie. Aplikacja zawiera anty-ban system. Instrukcja użytkowania aplikacji sprowadza się jedynie do pobierania i wypakowania pliku z naszego serwera z linku dołączonego na dole strony.
Obowiązuje zakaz odsprzedaży i udostępniania programu na innych stronach bez zgody autorów.